Następca Flashout’a 3D zagości na mobilnych urządzeniach jeszcze w tym miesiącu

Implementacja elementów fabularnych w grach wyścigowych coraz częściej pojawia się w dużych produkcjach. Gry mobilne jednak nie są przeważnie aż tak rozbudowane. Tym ciekawiej zatem zapowiada się polski Flashout 2, który zagości na iOS 27 marca br.

Jeśli lubicie szybkie, futurystyczne wyścigi, które nie tylko bardzo dobrze wyglądają, ale także oferują kilka trybów zabawy powinniście kojarzyć pierwszą część gry, która zadebiutowała w zeszłym roku. Polskie studio Jujubee postanowiło przeprojektować tryb kariery, dodać elementy fabularne, usprawnić fizykę i sztuczną inteligencję, by jeszcze bardziej usatysfakcjonować graczy. Ci powalczą o zwycięstwo na 10 torach ( w tym usytuowanym w Warszawie) wykorzystując pełen arsenał broni.

Flashout 2 otrzyma także nowe tryby rozgrywki – Tryb Eliminacji (najwolniejszy zawodnik na danym okrążeniu odpada), Tryb Destrukcji (wygrywa zawodnik, który zniszczy największą liczbę przeciwników) i Tryb Versus (konfrontacje z bossami). Oprócz wyścigów ze sztuczną inteligencją gracze będą mogli zmierzyć się także ze znajomymi dzięki bezpłatnemu trybowi multiplayer. Gra zadebiutuje najpierw na iOS (27 marca), a następnie trafi na pozostałe platformy (Android, Windows Phone, PC, Mac).

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.