Nowy HTC One (M8): znamy cenę!

Ogólnoświatowa premiera nowego topowego smartfona HTC, znów określanego jako One (ale z nazwą kodową M8), nastąpi prawdopodobnie dopiero za dwa dni. Ale wiemy już o nim właściwie wszystko.

Zacznijmy od tego, że wiemy, jak wygląda nowy HTC One (M8). Znamy też jego prawdopodobną specyfikację techniczną oraz dowiedzieliśmy się, dlaczego na jego tylnej ściance znajdują się aż dwa aparaty fotograficzne. Tajemnicą nie jest też bardzo prawdopodobna data premiery nowego topowego smartfona HTC. Serial coraz poważniejszych przecieków dobiegł już niemal końca, ale do kompletu brakowało nam jeszcze jednej, ważnej informacji – ceny.

No i proszę. Według informacji opublikowanych na Twitterze przez redaktorów portalu evleaks, cena nowego HTC One (M8) wyniesie 600 dolarów (oczywiście przy zakupie bez abonamentu), czyli… tyle samo, co obecnego HTC One. W prostym przeliczeniu na złotówki daje to ok. 1800 zł, zaś jeśli weźmiemy pod uwagę specyfikę naszego rynku (cło, podatki) – zapewne raczej ok. 2300 zł.

Przy okazji wypłynął jeszcze jedne drobiazg – złota wersja nowego smartfona ma być sprzedawana wyłącznie za pośrednictwem sieci sklepów Best Buy.

0
Źródło: twitter.com/evleaks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.