Nowy HTC One na wideo

Niejaki Hans Meyer opublikował na YouTube 14-minutową wideoprezentację najnowszego smartfonu HTC, który jeszcze dziś ma zostać oficjalnie zaprezentowany.
(źródło: Hans Meyer)

(źródło: Hans Meyer)

Autor filmu prezentowanego poniżej nie zdradza specyfikacji najnowszego smartfonu HTC, ale opowiada o jego możliwościach, w tym o jego dwuobiektywowym aparacie. Jak się okazuje, drugi obiektyw służy do tego, by móc manipulować głębią ostrości zdjęcia nawet już po jego wykonaniu. To najwyraźniej odpowiedź na technikę Refocus dostępną dla smartfonów Nokia Lumia.

Dwa obiektywy pozwalają też na wykonywanie zdjęć 3D. Tu również możemy decydować o formie zdjęcia (2D lub 3D) już po jego wykonaniu.

HTC One nowej generacji ma być też wyposażony w dwa tryby oszczędzania energii: zwykły i ekstremalny. W przypadku włączenia tego drugiego, zmienia się interfejs systemu na bardzo prosty, umożliwiający wyłącznie telefonowanie, SMS-owanie, odbieranie poczty, sprawdzenie kalendarza i skorzystanie z kalkulatora.

0
Źródło: gsmarena.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.