Nowy HTC One nie tylko z Androidem?

HTC One nowej generacji został nareszcie zaprezentowany. Urządzenie zapowiada się na najlepszy telefon z Androidem, jaki wydano. Wygląda jednak na to, że będzie ono dostępne również z innym systemem operacyjnym.
Nowy HTC One

Nowy HTC One

HTC One nowej generacji zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie. Jeżeli wierzyć prezentacji tajwańskiego producenta, to zarówno sprzęt, jak i zmodyfikowany system Android na pokładzie, będą czymś, na czym inni będą mogli się wzorować. Nie wszystkim jednak odpowiada Android. I wygląda na to, że HTC pomyślał również i o tych osobach.

Przygotowywany jest ponoć bowiem następca smartfonu HTC Windows Phone 8X. I będzie on, rzekomo, HTC One M8 z Windows Phone 8.1 na pokładzie. Co oznacza, że ma mieć procesor Qualcomm Snapdragon 801, 2 GB pamięci RAM, 5-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 1080p, 32 GB pamięci masowej oaz aparat UltraPixel.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.