OneNote jest już darmowy!

OneNote, aplikacja Microsoft do tworzenia i organizowania notatek, jest po raz pierwszy dostępna dla urządzeń z systemem Mac OS. Od teraz dostępna jest za darmo, dla wszystkich.

Wszyscy użytkownicy systemu Apple mogą już gromadzić notatki, inspiracje, czy listy zadań w OneNote, bez względu na to gdzie się aktualnie znajdują. Aplikacja umożliwia m.in. dołączanie do notatek screenshotów, zdjęć, plików audio i video, pozwala także na skanowanie dokumentów, pisanie odręczne oraz optyczne rozpoznawanie znaków (OCR).

Użytkownicy Maków mogą ponadto synchronizować swoje notesy oraz dzielić się z nimi z innymi użytkownikami, pracującymi na urządzeniach PC, Mac oraz na ich mobilnych odpowiednikach, w tym smartfonach i tabletach z systemami Windows/Windows Phone, iOS i Android.

Ponadto Microsoft udostępnia teraz API w chmurze, które umożliwi partnerom tworzenie aplikacji powiązanych z usługą OneNote.

OneNote pobierzecie ze strony producenta za darmo.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.