Piękna modelka? Nie uwierzycie, jaka była przed Photoshopem

W Internecie spotkać możemy wiele filmów, które pokazują niesamowite zmiany wprowadzane na zdjęciach modelek. Często są one tak duże, że w finalnym obrazie ciężko dopatrzeć się oryginału. Tu też mamy tego typu sytuację, tylko że... w drugą stronę.

Nic więcej nie powiemy, najpierw po prostu obejrzycie proszę ten film:

Oczywiście akurat w tym przypadku mamy do czynienia z oszustwem, które tak naprawdę nie jest nawet specjalnie ukrywane. Finalne zdjęcie modelki z pewnością nie powstało w wyniku przerobienia kawałka pizzy (co nie znaczy, że w Photoshopie nie da się tego zrobić, bo da się), ale… nie o to w tym wszystkim chodziło.

To zabawne przerysowanie miało nam uświadomić co innego – zbyt daleko idące przeróbki w programie graficznym oznaczają po prostu tworzenie czegoś, co w rzeczywistości nie istniało, i co z pewnością nie wyglądało tak, jak przed przeróbką. Miało nam „dać do myślenia” – i to się chyba twórcom filmu udało.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.