Pierwsze zdjęcia tabletu Galaxy Tab 4 7.0

W kwietniu Samsung ma oficjalnie zaprezentować swój nowy tablet, oznaczony jako Galaxy Tab 4. Niezawodny Twitterowicz o pseudonimie "Evleaks" zdobył jego zdjęcia już dziś.

Samsung, jak wynika z opublikowanych przez Evleaks zdjęć, postanowił zachować spójność stylistyczną dla wszystkich swoich nowych produktów. Galaxy Tab 4 przypomina bowiem z wyglądu najnowszy smartfon Samsunga, a więc Galaxy S5. Tablet również ma grubą obudowę na górze i dole ekranu, fizyczny przycisk „Home” oraz dwa pojemnościowe przyciski.

Galaxy Tab 4 7.0 ma być wyposażony w 7-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor taktowany z częstotliwością 1,2 GHz, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci masowej, slot na kartę microSD, 3-megapikselowy aparat, 1,3-megapikselową kamerę do wideorozmów i baterię o pojemności 4450 mAh. Tabet ma być dostępny w wersji bez modemu, z modemem 3G oraz z modemem LTE.

Ma on być oficjalnie zaprezentowany 24 kwietnia.

Samsung Galaxy Tab 4 7.0 pic.twitter.com/nZ1TT3qwNy

— @evleaks (@evleaks) marzec 26, 2014

In white. pic.twitter.com/C9x552RiWe

— @evleaks (@evleaks) marzec 26, 2014

0
Źródło: @evleaks
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.