Popcorn Time: przerażająco łatwe piracenie filmów

Popcorn Time: przerażająco łatwe piracenie filmów

A co, gdyby ktoś stworzył aplikację, która byłaby równie wygodna niż powyższe serwisy, bezpłatna i pozwalała na oglądanie wszystkich nowości z Hollywood kompletnie za darmo?

Popcorn Time to najwygodniejszy program do pobierania nielegalnych filmów, jaki kiedykolwiek powstał. Po zainstalowaniu naszym oczom ukazuje się ogromny katalog nielegalnych filmów. Zamiast pobierać film w całości i dopiero potem odtwarzać go u nas na komputerze, aplikacja strumieniuje pobieraną produkcję, sprawiając, że nielegalny film odtwarzany jest po zaledwie kilku sekundach.

Aplikacja dostępna jest do pobrania dopiero od niedawna, więc nie została jeszcze zauważona przez prawników z Hollywood. Ten stan rzeczy najprawdopodobniej bardzo szybko ulegnie zmianie. Twórcy Popcorn Time są jednak spokojni. Tak jak w przypadku The Pirate Bay, aplikacja Popcorn Time nie przechowuje żadnych nielegalnych plików na swoich serwerach. Do strumieniowania wykorzystuje sieć Bit Torrent, co oznacza, że wszystkie nielegalne pliki pochodzą de facto od samych użytkowników.