Problemy z produkcją Samsunga Galaxy S 5

Samsung Galaxy S 5 wyposażony jest w nową matrycę ISOCELL, ale to nie jedyna nowość w smartfonie z Korei. Zupełnie nowy jest także obiektyw. Okazuje się, że także problematyczny.

Jak relacjonuje ETNews, Samsung jest w stanie wyprodukować zaledwie 20-30 procent obiektywów do swojego nowego flagowego smartfonu. Ów obiektyw składa się z sześciu elementów, czyli o jeden więcej niż aparat z Galaxy S 4, co oznacza konieczność upchania kolejnego plastikowego elementu w obudowie o tej samej grubości. Elementy więc są nieco cieńsze, ale przez to są bardziej narażone na mechaniczne defekty.

Zakładana niska wydajność produkcji całkowicie wstrzymała masową produkcję obiektywów, która miała ruszyć w zeszłym miesiącu.

Do sprzedaży Samsung Galaxy S 5 ma trafić 11 kwietnia. Koreański producent na razie powstrzymuje się przed publikacją jakichkolwiek oświadczeń.

0
Źródło: ETnews
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.