Samsung Galaxy S 5 zrootowany przed rynkową premierą

Chociaż od rynkowej premiery najnowszego flagowca Samsunga dzielą nas jeszcze dwa tygodnie, to telefon już został złamany przez dobrze nam znanego programistę.

Zarówno Samsung, jak i Google nie mogą być szczęśliwe z najnowszych doniesień o Samsungu Galaxy S 5. Jego system operacyjny, dostosowany przez koreańskiego producenta Android 4.4.2, został złamany przez popularnego programistę, posługującego się nickiem „Chainfire”.

Paczka plików o nazwie „CF-Auto-Floot” skutecznie zrootuje międzynarodową wersję Galaxy S 5, oznaczoną symbolem SM-G900F. Jej dostępność już teraz oznacza, że użytkownik będzie mógł „otworzyć” swój telefon od razu po zakupie 11 kwietnia.

Nie namawiamy do rootowania, bowiem poza oczywistymi korzyściami, może się okazać, że stracimy gwarancję, ale niezbędne do rootowania Galaxy S 5 pliki znajdziecie na forum xda-developers.

0
Źródło: SamMobile
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.