Titanfall – jak wypada grafika na konsoli nowej generacji względem PC?

W ubiegłym tygodniu na konsoli Microsofu i komputerach PC zadebiutowała najnowsza strzelanka od Respawn Entertainment. Titanfall został ciepło przyjęty przez graczy i recenzentów. Jeśli jednak zastanawiacie się, na której platformie gra wygląda lepiej możecie obejrzeć poniższe porównanie przygotowane przez ekipę z DigitalFoundry.

Komputerowa wersja gry została przetestowana na średniej klasy sprzęcie dla graczy (6-rdzeniowy procesor AMD FX, karta graficzna NVIDIA GTX 760) w rozdzielczości Full HD. Xbox One umożliwia odpalenie gry w rozdzielczości 1408×792, a więc sporo poniżej powyższej wartości. Wcale nie trzeba być specjalistą by zauważyć gołym okiem różnice w jakości grafiki. Gra na Xbox One działa mniej płynnie i nie radzi sobie z wygładzaniem krawędzi tak dobrze jak PC. Titanfall jest na szczęście tak dynamiczną grą, że w ferworze walki owe różnice nie robią graczom większego znaczenia. Mimo to szkoda, że już na starcie konsola nowej generacji nie jest w stanie osiągnąć tego co pecety ze średniej półki cenowej.

Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.