W tym miesiącu Sony pokaże swoją odpowiedź na Oculus Rift?

Plotki o tym, jakoby Sony pracowało nad własnym urządzeniem do wyświetlania wirtualnej rzeczywistości krążą w Sieci od kilku miesięcy. Być może jeszcze w tym miesiącu dowiemy się czegoś więcej: Sony zapowiedziało właśnie, że na tegorocznym GDC odbędzie się konferencja "Napędzając przyszłość innowacji w Sony Computer Entertainment".

W przeciwieństwie do większości konferencji i paneli zapowiedzianych na GDC 2014, konferencja Sony posiada bardzo krótki opis, z którego zbyt wiele nie wynika. Wiadomo jedynie, że udział w niej wezmą guru od hardware’u Sony i szef działu odpowiedzialnego za oprogramowanie japońskiego producenta. Anton Mikhailov i Richard Marks – duet odpowiedzialny za EyeToy, Playstation Move i nową Playstation Camera dla PS4 również pojawi się na konferencji.

Na podstawie tych informacji, pojawiły się spekulacje o tym jakoby Sony na GDC chciało zaprezentować swój sprzęt VR, przeznaczony dla Playstation 4.

0
Źródło: theverge.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.