Wściekłe Ptaki jak zakute łby

Ptakami strzelaliśmy już w kosmosie i na lokacjach inspirowanych Gwiezdnymi Wojnami. Mogliśmy także zabrać je na wyścigi gokartów. Angry Birds to wyjątkowa marka gier mobilnych, która wyszła z naszych smartfonów na sklepowe półki - nasze dzieci mogą poprzytulać się do fizycznych maskotek, a nawet wypić orzeźwiające napoje sygnowane znanym logo...

Rovio nie zamierza zwalniać. Do grona gier napędzających marketingową machinę dołączy niebawem nowy tytuł. Choć jego nazwa nie jest jeszcze znana, oglądając powyższy trailer możemy obstawiać, że akcja gry tym razem osadzona zostanie w czasach średniowiecza. Obrazek jaki został umieszczony na stronie AngryBirdsNest.com przypomina nam także znane już postacie w stylistyce fantasy – rycerz, mag, łucznicy… Data premiery gry nie została ujawniona, ale w pierwszej kolejności tytuł pojawi się w Kanadzie, Nowej Zelandii i Australii.

0
Źródło: The Verge
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.