Wyciekły screeny z nowej części Assassin’s Creed

Zamiast wielce wyczekiwanej przez fanów serii wycieczki do krain Orientu twórcy najprawdopodobniej powrócą znów na Stary Kontynent.

Serwis Kotaku wszedł w posiadanie materiałów z wczesnej wersji gry o kodowej nazwie Unity, która powinna pojawić się na PS4 i Xbox One jeszcze w tym roku. Osadzenie akcji gry w XVIII-wiecznej Francji zgadza się z wcześniejszymi doniesieniami z forum NeoGaf. Na obrazkach zobaczyć możemy nowego skrytobójcę (prawdopodobnie o imieniu Arno) oraz typowe dla Francji krajobrazy na czele z Katedrą Notre-Dame i Sekwaną.

Co więcej Ubisoft planuje także wydać drugą grę na konsole starej generacji, o kodowej nazwie Comet. Najpewniej obie gry pojawią się również na PC. Marka Assassin’s Creed w ciągu ostatnich pięciu miesięcy poszerzyła się o kilka nowych produktów: „AC IV: Black Flag” na pecety i konsole, mobilna gra „Pirates”, HD remake „Liberation” i planszową grę „Arena”. Dwie nowe gry wydane jeszcze w tym roku z pewnością nikogo nie będą dziwić…

0
Źródło: Kotaku
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.