Acer Liquid Leap: pierwszy smartwatch Acera już w tym roku

Na razie wiadomo o nim niewiele, ponieważ Acer pokazał go jeszcze nieoficjalnie. Wybaczcie nam jakość zdjęć, ale mieliśmy tylko kilkanaście sekund, by wykonać je z pomocą smartfona.

Na razie o urządzeniu wiemy niewiele – będzie to kolejny wąski zegarek (17 mm szerokości), przypominający mocno z wyglądu Samsunga Gear Fit. Prawdopodobnie oficjalna premiera będzie miała miejsce w lipcu lub w sierpniu, wraz z najnowszymi smartfonami Acer Liquid, z którymi zegarek ma doskonale współpracować, zwłaszcza z modelem Liquid J.

Według wstępnych zapowiedzi, Acer planuje dwojakie zastosowanie dla tego zegarka. Po pierwsze, będzie to wszelkiego typu funkcjonalność fitness, a więc możemy się spodziewać m.in. licznika kalorii czy wykonanych kroków, a może również czujnika tętna. Z drugiej strony zegarek służyć będzie do wyświetlania komunikatów ze smartfona, z którym będzie zsynchronizowany.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.