Aparat w Galaxy S5 przestał działać?

Pojawia się coraz więcej skarg na działanie aparatu w smartfonie Galaxy S5. Ten, po jakimś czasie, przestaje działać. Nie wiadomo, czy to drobny problem z kilkoma egzemplarzami, czy też wada produkcyjna dotycząca wszystkich urządzeń na rynku.

Internauci zaczynają skarżyć się na aparat w smartfonie Galaxy S5, który po czasie przestaje działać. Przy próbie uruchomienia modułu, telefon informuje użytkownika o jego awarii. Nie pomagają reinstalacja systemu, jego ponowne uruchomienie czy przywrócenie go do ustawień fabrycznych.

Dowiedzieliśmy się, że niewielka ilość urządzeń Galaxy S5 może mieć problem, którego efektem jest komunikat o awarii aparatu wyświetlany na ekranie urządzenia. Telefony te są objęte gwarancją Samsunga i zostaną wymienione po zgłoszeniu na nowe, bez dodatkowych kosztów ze strony użytkownika. Tyczy się to również smartfonów kupionych u operatorów komórkowych. — czytamy w oświadczeniu Samsunga.

Przyczyna awarii nie jest znana.

0
Źródło: The Verge
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.