Condoleezza Rice w zarządzie Dropboxa

Dropbox opublikował informacje na temat zmian w kadrze zarządzającej firmy. Jedną z nich jest przyjęcie do zarządu Condoleezzy Rice, byłej sekretarz stanu Stanów Zjednoczonych. Decyzja ta nie spotkała się z aprobatą wielu użytkowników Dropboxa.
Condoleezza Rice

Condoleezza Rice

W Dropboksie zachodzą duże zmiany. Dyrektorem ds. operacyjnych został Sujay Baswa. Dyrektorem ds. finansowych został były dyrektor generalny Motoroli (Dennis Woodside) a dr Condoleezza Rice stała się członkiem zarządu. Ta ostatnia nominacja wzbudziła wiele kontrowersji: Rice była bowiem sekretarzem stanu USA i była krytykowana za jej sposób prowadzenia polityki w sprawie agencji wywiadowczych i wojny w Iraku.

Wielu użytkowników Dropboxa jest zszokowanych tą decyzją. Powstało już kilka witryn internetowych mających wyrażać protest przeciwko tej nominacji, a coraz popularniejszym hashtagiem na Twitterze staje się #DropDropbox. Wygląda na to, że Dropbox będzie musiał zmierzyć się z podobnym problemem, z jakim niedawno walczyła Mozilla

0
Źródło: Dropbox
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.