Czy tak będzie wyglądał Galaxy Note 4?

Po Galaxy S5 w tym roku czeka nas jeszcze jedna premiera topowego smartfona koreańskiego producenta. Z oficjalnych wiadomości wiadomo jedynie, że Galaxy Note 4 będzie posiadał cechę znacznie różniącą go od poprzedników. Czy może chodzić właśnie o zawinięty ekran?

Takie spekulacje pojawiają się już nie pierwszy raz. Tym razem do tematu wrócono ponownie za sprawą grafik pochodzących z wniosku patentowego Samsunga. Zawinięty na krawędziach ekran podzieliłby wyświetlacz na trzy płaszczyzny – na bocznych mogłyby się wyświetlać ikony powiadomień. Byłoby to zbieżne z koncepcją wyświetlacza Youm, którą zaprezentowano już w ubiegłym roku (film poniżej). Trzeba przyznać, że byłoby to też o wiele ciekawsze rozwiązanie niż wygięty ekran w Galaxy Round.

Niestety póki oficjalnych informacji brak, musimy potraktować ten patent jako jeden z wielu, które niekoniecznie znajdą zastosowanie. O Galaxy Note 4 usłyszymy pewnie więcej podczas wrześniowych targów IFA w Berlinie.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.