Electronic Arts, dla odmiany, pokazuje klasę

Wydawnictwo Electronic Arts nieraz już przedwcześnie odcinało się od swoich nieco starszych gier. Raz nawet zostało za to pozwane. Teraz, jak widać, zmienia podejście do problemu.

Battlefield 4 to na chwilę obecną jedna z najważniejszych gier Electronic Arts. Niektórzy jednak dalej lubią się bawić w poprzednie części tej gry, takie jak Bad Company 2, Battlefield 3, Battlefield 2142 czy Battlefield 2.

Problem w tym, że multiplayerowa infrastruktura tych gier oparta jest o serwery GameSpy, a ich właściciel ogłosił, że będą one wyłączane. Po Electronic Arts spodziewaliśmy się, że nawet nie kiwnie palcem. Tymczasem wydawnictwo ogłosiło, że pracuje już nad rozwiązaniem tego problemu i przeniesieniem ruchu sieciowego na nowe miejsce. Dodaje, że przeprasza za niedogodności.

Niektóre z omawianych gier są bardzo stare. I tak jak nie powinniśmy się spodziewać dalszego wsparcia technicznego ich dotyczącego, tak gest Electronic Arts wart jest docenienia.

0
Źródło: Electronic Arts
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.