ExtendaPic – zrób sobie lepsze selfie

Moda na zdjęcia wykonywane z ręki trwa w najlepsze, mimo, że tak naprawdę fotografie z tej perspektywy nie wychodzą nam najlepiej. Ludzie ramiona są zbyt krótkie by objąć szerszy kadr. I tu z pomocą przychodzi właśnie ExtendaPic.

Gadżet jest swego rodzaju obudową do iPhone’a 5 i 5S, z której na nasze życzenie wysuwa się specjalna antenka podtrzymująca smartfon. Żadnej elektroniki, ot prosty pomysł na to, by uzyskać przedłużenie naszych ramion. Efekty są znacznie bardziej interesujące od tradycyjnie wykonanej fotografii z ręki – w szerszym kadrze zmieści się nie tylko więcej tła, ale także zyskamy pewność, że już więcej nikomu nie utniemy głowy podczas zdjęć grupowych.

Fotografia z ręki vs fotografia wykonana przy użyciu ExtendaPic

Fotografia z ręki vs fotografia wykonana przy użyciu ExtendaPic
Pomysłodawca ExtendaPic wystartował z kampanią na Kickstarterze kilka dni temu. Na razie zbiórka idzie kiepsko – z wymaganych 48 tys.$ potrzebnych do uruchomienia produkcji produkt zebrał nieco ponad 400$. Może powodem słabego zainteresowania jest wysoka cena samego gadżetu – 30$ za kilkudziesięciocentymetrową antenkę to sporo. Ale amatorzy selfie z pewnością wiele zapłacą by mieć czym się pochwalić na Facebooku i Twitterze;).

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.