Google testuje nowe funkcje Gmail

Przygotujcie się na zmiany w interfejsie poczty Google. Jak donosi serwis Geek.com, uaktualniony interfejs pojawi się razem z nowymi funkcjami dostępnymi dla użytkowników usługi Gmail.

Najbardziej rzucającą się w oczy zmianą są nowe zakładki. Oprócz istniejących już folderów w naszej skrzynce pocztowej (główna, oferty, powiadomienia i fora) po aktualizacji dojdą: Podróże, Zakupy i Finanse – w dwóch ostatnich użytkownicy będą mogli uporządkować swoje rachunki, informacje z banku, etc.

Najciekawszą z nowych, zapowiedzianych funkcji wydaje się być opcja drzemki,która polega na tym, że po otworzeniu dowolnego maila, na którego nie mamy akurat czasu odpowiedzieć możemy go za pomocą tejże funkcji „przypiąć” na samej górze naszego stosu maili. Takie rozwiązanie spowoduje, że nie zapomnimy odpisać na te najważniejsze wiadomości.

Poniższe obrazki to zaledwie wersje testowe nowego interfejsu, w wersji mobilnej, niestety Google jak dotąd nie pokazało nic więcej:

0
Źródło: Geek.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.