Jak wygląda multiplayer najbardziej wyczekiwanej gry tego roku?

Jeśli ukończymy już kampanię fabularną lub gdy znudzi nam się hakowanie miasta w pojedynkę będziemy mogli pobawić się w wirtualnym Chicago wraz z przyjaciółmi. Zobaczcie czego możemy się spodziewać.

Premiera Watch Dogs odbędzie się już w przyszłym miesiącu, ale do tej pory Ubisoft nie zdradzał bliższych informacji o trybie multiplayer. Na powyższym filmie możemy przyjrzeć się różnym formom sieciowej zabawy.

Nie zabraknie klasycznego deathmatch’a, w którym będziemy musieli wytropić i zabić przeciwnika zanim zrobi to on sam. Ciekawie wygląda proces szukania przeciwnika w tłumie przechodniów. Na gameplayu gracz zdecydował się ostrzelać okolicę, by wzbudzić panikę wśród AI.

Kolejny tryb przeznaczony jest dla miłośników mobilnej zabawy. Pobierając bezpłatną aplikację na iOS lub Android jeden z graczy będzie mógł sterować z poziomu tabletu lub smartfona siłami policji (helikoptery, radiowozy, systemy miejskie) podczas gdy drugi spróbuje przejechać przez punkty kontrolne zanim zakończy się czas.

Trzeci tryb przeznaczony jest dla drużyn wieloosobowych. Zespoły stają przeciwko siebie, a ich celem jest zdobycie i zdeszyfrowanie pliku cyfrowego.

0
Źródło: Gamespot
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.