Jumpr – powerbank do smartfona i rozrusznik do akumulatora samochodowego w jednym

Intensywne korzystanie z mobilnych urządzeń spopularyzowało trend na posiadanie przenośnych banków energii, które mogą podładować nasz sprzęt w awaryjnej sytuacji. Jumpr nie tylko przywróci do życia tablet, konsolkę do gier czy smartfona, ale także samochodowy akumulator.

Nawet jeśli jesteśmy przezorni i posiadamy w swoim bagażniku samochodowe kable, zawsze nasz akumulator może odmówić współpracy na pustkowiu czy w leśne głuszy, skąd nawet nie będziemy mieli możliwości podpięcia się pod inne auto. Właśnie od takich ekstremalnych sytuacji może nas uchronić powerbank od JunoPower.

Do 5,5-calowego banku energii o pojemności 6000 mAh dołączony jest specjalny kabel z zaciskami, który wystarczy podpiąć do akumulatora samochodowego i odpalić silnik, by w kilka sekund odzyskać utraconą moc. Oczywiście ciężarówki nim raczej nie wskrzesimy, ale jako rozrusznik do akumulatorów cztero i sześciocylindrowych silników aut będzie jak znalazł. Oprócz standardowego portu USB powerbank posiada także ledową latarkę. Jumpr nabędziemy bezpośrednio od producenta za cenę 69$ (w przedsprzedaży do 1 Maja) lub 89$.

0
Źródło: CNET
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.