Niesamowita myszka Logitech dla graczy

Logitech wyposażył tę myszkę we wszystko, o czym marzą prawdziwi gracze – niesamowitą, łatwo zmienianą rozdzielczość oraz precyzyjną regulację balansu i wagi.

Dzięki zastosowaniu technologii Delta Zero Logitech Proteus Core wyposażony został w najbardziej precyzyjny obecnie czujnik na rynku, oferujący pracę w rozdzielczości od 200 aż do 12 000 dpi.

Do tego G502 daje też możliwość kalibracji sensora w zależności od podłoża, jakiego używamy w danym momencie – np. twardej lub miękkiej podkładki pod mysz. Pozwala też na dostosowanie wagi i balansu myszy poprzez umieszczenie do pięciu 3,6-gramowych obciążników w urządzeniu. Dzięki procesorowi 32-bit ARM możliwe też jest wykorzystanie opcjonalnego oprogramowania Logitech Gaming Software (LGS) do personalizacji 11 dostępnych przycisków. Warto dodać, że każdy z tych przycisków wyposażony został w trwałe mechaniczne mikroprzełączniki. Podwójny tryb przewijania przycisku scroll został udoskonalony, zapewniając lepszą dokładność i szybkie przewijanie wykorzystywane do przeglądania stron internetowych.

Mysz Logitech G502 Proteus Core Tunable Gaming Mouse będzie dostępna w sprzedaży pod koniec maja w cenie 349 zł brutto.

0
Źródło: Logitech
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.