Nowe Menu Start już za kilka miesięcy

Podczas konferencji Build 2014, Microsoft zaprezentował nową wersję Menu Start, która ma się pojawić w Windows. To odpowiedź na krytykę ze strony użytkowników, którym nie spodobał się brak owego menu w systemach Windows 8.x.

Windows 8.1 wprowadził przycisk Start, którego wielu osobom tak bardzo brakowało. To jednak nie koniec zmian: kolejna aktualizacja tego systemu wprowadzi zupełnie nową wersję Menu Start, która ma łączyć najlepsze elementy menu z Windows 7 i ekranu startowego, który został wprowadzony wraz z Windows 8.

Jak wynika z informacji zdobytych przez grupę Wzor, która nieraz już udowodniła swoją wiarygodność, nowe Menu Start ma się pojawić w jesiennej aktualizacji systemu Windows. Nie wiadomo, czy nowa wersja systemu będzie nazwana Windows 8.2, czy też dalej Microsoft będzie stosował nazewnictwo Windows 8.1, jak w przypadku niedawnej wiosennej aktualizacji.

0
Źródło: WinBeta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.