OnePlus One na zdjęciach!

23 kwietnia na rynku zadebiutować ma pierwszy smartfon firmy OnePlus, która zapowiada, że jej produkt będzie najlepszy na rynku, a zarazem będzie dużo tańszy od konkurencji. Wiemy już, jak owe cudo będzie wyglądało.

Do Sieci wyciekły zdjęcia prezentujące smartfon OnePlus One w całej okazałości. Niestety, nie jesteśmy w stanie potwierdzić ich autentyczność, ale biorąc pod uwagę fakt, że premiera już za parę dni, wierzymy, że są one prawdziwe.

OnePlus One przypomina smartfony Oppo, co nie powinno nikogo dziwić: firmę OnePlus założył Pete Lau, były wiceprezes Oppo. To właśnie on zadecydował, że smartfony Oppo będą wykorzystywać system Android z modyfikacją CyanogenMod. Ten sam system mają mieć smartfony OnePlus.

OnePlus One będzie wyposażony w obudowę StyleSwap, którą będzie można dobierać według własnego gustu i preferencji. Obudowy, jak zapewnia Lau, mają być zarówno eleganckie i stylowe, jak i zarazem wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

OnePlus One ma kosztować 350 euro i być wyposażony w 2,5-gigahercowy układ Snapdragon 801, 3 GB pamięci RAM, baterię o pojemności 3100 mAh, 13-megapikselowy aparat i 64 GB pamięci wewnętrznej.

0
Źródło: Engadget
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.