Polska gra MouseCraft będzie dostępna na (prawie) wszystkich platformach!

Warszawskie studio Crunching Koalas udostępniło dzisiaj najnowszy zwiastun swojej gry MouseCraft. Od 8 czerwca gra będzie dostępna na Linuxa, Windowsa, Mac OS oraz konsole Sony: PS4, PS3 i Vitę. Co ciekawe - kupując grę na jedną z platform Sony, otrzymamy klucze do aktywacji gry na wszystkich konsolach PlayStation.

Gra oczywiście już teraz dostępna jest dla graczy PC. Można kupić ją na platformie Steam, w opcji Early Access (czyli po prostu z wcześniejszym dostępem). Oprócz tego dostępna jest na stronie producenta, gdzie sami możecie zdecydować ile chcecie zapłacić za grę.

Oprócz tego, studio zdecydowało się na uruchomienie programu beta-testerów, do którego może zapisać się każdy i pograć w gry od Crunching Koalas za darmo, jeszcze przed ich premierą. W zamian za to, studio może przetestować grę o wiele dokładniej i na większej ilości konfiguracji sprzętowych.

Oprócz MouseCrafta, Crunching Koalas pracują nad jeszcze jednym tytułem, który również jest ciekawym połączeniem gatunków. WordTrap Dungeon to miks Scrabble i starych gier RPG.

0
Źródło: crunchingkoalas.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.