Rekord Guinnessa w pisaniu na klawiaturze pobity!

Microsoft, chcąc zwrócić uwagę publiczności na usprawnienia, jakie zawarł w systemie operacyjnym Windows Phone 8.1, postanowił zaprezentować jak dobra jest klawiatura Word Flow wbudowana w ten system.

W Windows Phone 8.1 pojawi się nowa klawiatura, z której będzie można korzystać na dwa sposoby. Tak jak do tej pory oraz bez odrywania palca od ekranu, czyli w taki sposób, w jaki to wymyślili twórcy klawiatury Swype. Microsoft stwierdził, że jego klawiatura jest tak dobra, że za jej pomocą bez problemu będzie można pobić rekord Guinnessa w prędkości pisania na tej klawiaturze.

Dotychczasowy rekord to 18,53 sekundy. Użytkownikowi klawiatury Microsoft udało się skrócić ten czas do 18,43 sekundy. Uczestnicy, by móc pobić rekord, muszą napisać zdanie „The razor-toothed piranhas of the genera Serrasalmus and Pygocentrus are the most ferocious freshwater fish in the world. In reality they seldom attack humans” w jak najkrótszym czasie.

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.