Ridley Scott rozpoczął współpracę z Microsoftem!

Jeśli chodzi o promowanie swoich produktów i usług, firmy powoli stają na głowie. Nam, konsumentom oczywiście ten stan rzeczy nie powinien w żadnym wypadku przeszkadzać.

Pamiętacie ten film w uniwersum Halo, który miał nigdy nie powstać? Powstanie. Microsoft potwierdził tą informację oficjalnie, zdradzając przy okazji, że producentem filmu zostanie Ridley Scott. Tak właśnie – producentem. Niestety udzielonych informacji nie ma zbyt wiele – tak naprawdę, oprócz Scotta, Microsoft zdradził tylko nazwisko reżysera odpowiedzialnego za tą ekranizację. Został nim Sergio Mimica-Gezzan, który reżyserował kultowy w pewnych kręgach serial Battlestar Gallactica.

Co ciekawe, film prawdopodobnie nie będzie miał premiery kinowej – jeśli te informacje się potwierdzą, możemy spodziewać się, że produkcja trafi od razu do sieci Xbox Live.

0
Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.