Samsung Galaxy S 5 jest NIEZNISZCZALNY

Jeśli nie łapiesz się za głowę na widok gadżetu za blisko 3 tysiące złotych roztrzaskującego się o beton, to powinieneś zobaczyć, jak drop-test skończy się dla dwóch smartfonów Samsunga.

A mierzą się nie byle jakie urządzenia, bo flagowce. Ten były, Galaxy S 4, oraz obecny, choć jeszcze niedostępny w sklepach – Galaxy S 5. Oba telefony zostały najpierw zrzucone z wysokości kieszeni w spodniach, ale nie doznały większych obrażeń. Potem smartfony upadły z wysokości głowy (dość wysokiego osobnika). Oba przeżyły i były w całkiem niezłym stanie. Kolejnym pułapem była wyciągnięta ręka (ok. 2,5 m wysokości) i, co zadziwiające, wciąż z obu urządzeń można korzystać.

Potem działy się już rzeczy raczej abstrakcyjne, bo jakie są szanse, że upuścisz telefon z wysokości ponad 3 metrów? Albo że przejedzie go samochód?

Musimy jednak napisać, że Galaxy S 5 wszystkie próby przeszedł bez większego szwanku. Nawet po przejechaniu terenówką, ekran pozostał w jednym kawałku. Mimo tego, nie radzimy przeprowadzać takich testów na swoich własnych egzemplarzach.

0
Źródło: phoneArena
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.