Zwiedzaj Centrum Nauki Kopernik przez Street View

O muzeach i innych wartościowych obiektach do obejrzenia przez Street View pisaliśmy nie raz. Był Biały Dom, Wieża Eiffle'a, czy muzeum d'Orsay. Teraz przyszedł czas na Polskę.

Do listy światowych muzeów dostępnych w usłudze Google Street View dołączyło Warszawskie Centrum Nauki Kopernik. Jest to jeden z trzech polskich obiektów udostępnionych w tej usłudze.

Oprócz tego wózek Google’a (tzw Google cart) obfotografował również śląski zamek Książ, oraz wielkopolski zamek w Kórniku.

Każdego roku Centrum Nauki Kopernik gości ponad milion osób, a od otwarcia mamy już ponad 3,6 mln. zwiedzających. Mamy nadzieję, że wirtualne panoramy zachęcą do odwiedzin tych, którzy jeszcze do nas nie trafili — mówi Katarzyna Nowica, rzeczniczka prasowa Centrum Nauki Kopernik.

Mamy nadzieję, że to dopiero początek i że jeszcze w tym roku będzie nam dane pozwiedzać inne polskie muzea i zabytki bez konieczności wychodzenia z domu.

Pierwsze trzy obiekty można obejrzeć tutaj: Centrum Nauki Kopernik Zamek Książ Zamek w Kórniku

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.