Battlefield 3 do pobrania za darmo!

W ramach programu On The House (na koszt firmy), na platformie Origin pojawił się kolejny, darmowy tytuł dostępny dla wszystkich graczy, którzy posiadają tam konto. Tym razem jest to kultowa strzelanina Battlefield 3.

Grę pobierzecie stąd: https://www.origin.com/pl-pl/store/free-games/on-the-house Jest to już trzeci darmowy tytuł, który ma zachęcić graczy do rejestrowania się na platformie Origin. Electronic Arts, które jest właścicielem platformy zaczęło akcję od darmowego udostępnienia Dead Space. Następnym tytułem, oferowanym w prezencie było Plants vs Zombies, które nadal można pobrać bezpłatnie z powyższego adresu (promocja kończy się 16 czerwca).

Battlefield 3 jest najnowszą grą, za którą do trzeciego czerwca nie zapłacicie ani złotówki. Jeśli ktoś jeszcze nie posiada tego tytułu w swojej bibliotece gier, to polecamy czym prędzej zmienić ten stan rzeczy. Idzie weekend, gra jest w miarę krótka i bardzo widowiskowa i oferuje bardzo wciągający tryb sieciowy.

0
Źródło: Origin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.