Będzie Surface Mini oraz… Maxi?

Już jutro ma zostać zaprezentowany pierwszy mały tablet marki Surface, który, jak głoszą plotki, będzie wyposażony w ekran o proporcjach 4:3. Oprócz tego ma zostać pokazane coś jeszcze...
Surface Pro: bardzo wydajne podzespoły i... 10,1-calowy ekran

Surface Pro: bardzo wydajne podzespoły i… 10,1-calowy ekran

Microsoft już niejednokrotnie zapowiadał, że chce zwiększyć ilość rodzajów Surface’ów dostępnych na rynku. Jutro ma zostać pokazany nowy produkt z tej linii i jest już prawie pewne, że będzie to Surface Mini, o którym mówiło się nieoficjalnie już od jakiegoś czasu.

Jednak jak donosi Paul Thurrott, znany i ceniony obserwator Microsoftu, na jutrzejszej konferencji może pojawić się jeszcze jedno urządzenie: 12-calowy Surface, który będzie miał więcej wspólnego z notebookiem niż z tabletem.

Urządzenie to miałoby być przeznaczone dla profesjonalistów, którym przeszkadzał 10,1-calowy ekran w oferowanym do tej pory Surface Pro. Notebook miałby być napędzany procesorem Intela. Dalsze szczegóły, niestety, nie są znane.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.