Call of Duty: Advanced Warfare – pierwszy oficjalny zwiastun

Egzoszkielety, armie dronów, unoszące się w powietrzu pojazdy... Najnowsza część jednej z najbardziej dochodowych strzelanek zabierze nas w przyszłość.

4 listopada bieżącego roku na sklepowe półki wjedzie kolejna część Call of Duty. Miłośnicy futurystycznych, dynamicznych strzelanek wykorzystujących w rozgrywce multum gadżetów powinni być zadowoleni. Informacji na temat historii gry czy też nowych funkcjonalności oficjalnie nie ma, ale sporo można wywnioskować z powyższego trailera.

Wzorem Crysisa żołnierze zostaną wyposażeni w egzoszkielety, które znacznie poszerzą ich fizyczne umiejętności – możliwe będzie wdrapywanie się po ścianach czy też wykonywanie skoków na sporą odległość. Nie zabraknie także unoszących się w powietrzu skuterów oraz dronów. W zasadzie można stwierdzić, że gra przypomina Titanfall tylko bez potężnych mechów (choć niewykluczone, że po prostu nie zaprezentowano ich na zwiastunie). Smaczku doda także rola Kevina Spacey’ego, który wcieli się w polityka odwracającego się od rządu USA.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.