Chromebook z obracanym ekranem od Lenovo

W te wakacje na rynek trafią dwa modele laptopów Lenovo kontrolowanych - po raz pierwszy - wyłącznie przez Chrome OS.

Modele N20 i N20p posiadają te same parametry. Różnią się jedynie typem wyświetlacza – N20p posiada dotykowy ekran, który możemy obrócić o 270-stopni. Na pokładzie obu Chromebooków znajdziemy procesor Intel Celeron z 4GB RAM-u i 16 GB pamięci wewnętrznej (mało, ale to całkiem typowe dla laptopów z Chrome OS). Dodatkowo producent oferuje także 100 GB przestrzeni dyskowej w Google Drive. Nie zabraknie także kamerki internetowej o rozdzielczości 1-megapiksela, modułu Wi-Fi, Bluetooth’a 4.0, dwóch portów USB, czytnika kart SD/MMC i wyjścia HDMI.

Laptopy wyposażone są w 11,6-calowy ekran o rozdzielczości 1366 x 768 pikseli. Wersja N20 waży 1,27 kg, natomiast N2oP – 1,4 kg. Bateria ma pozwolić na około 8 godzin pracy.

N20 trafi do sprzedaży w lipcu tego roku i będziemy go mogli zakupić za cenę 279$. Wersja z dotykowym ekranem pojawi się natomiast miesiąc później i będzie kosztować 329$.

0
Źródło: Ubergizmo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.