Czekasz na The Sims 4? Steelseries tworzy unikalny zestaw peryferiów do gry

Czołowy przedstawiciel profesjonalnego sprzętu dla graczy przy współpracy z Electronic Arts zaprojektował zestaw akcesoriów komputerowych dedykowany fanom jednej z najpopularniejszych serii wszech czasów.

Jeśli spodziewaliście się, że akcesoria te wyróżniać się będą jedynie logo gry to zaraz wyprowadzę Was z błędu. Zarówno myszka jak i headset będą posiadać podświetlany Plumbob (popularny diamencik unoszący się nad głowami postaci) , który wskaże graczom w jakim nastroju aktualnie znajdują się Simowie. Przykładowo jeśli Simowie będą szczęśliwi i zadowoleni Plumbob będzie pulsować delikatnym, zielonym światłem.

Projekt idealnie wpasowuje się w ideę przyświecającą najnowszej części serii, w której pierwsze skrzypce mają grać emocje i uczucia naszych wirtualnych podopiecznych. Wszystkie trzy akcesoria znajdą się w sprzedaży na jesieni, w tym samym okresie, w którym wyjdzie też The Sims 4. Przewodowe słuchawki The Sims 4 Gaming Headset będą kosztować około 160 zł, myszka

The Sims 4 Gaming Mouse

120 zł, natomiast antypoślizgowa podkładka QCK Mousepad wyniesie nas 60 zł.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.