Czy tak będzie wyglądał iPhone 6?

Już niedługo Apple zaprezentuje następcę 5s. Im bliżej premiery tym więcej przecieków na temat najnowszego iPhone'a. Dzisiaj w Sieci pojawiły się zdjęcia, które rzekomo przedstawiają prawdziwy egzemplarz szóstki. Oto one:

Jeśli powyższe zdjęcia rzeczywiście przedstawiają iPhone’a 6, to znaczy, że fani smartfonów Apple’a będą musieli przyzwyczaić się do kilku zmian w wyglądzie. Najmniejszą zmianą jest chyba przeniesienie przycisku ekranu blokady/wyłączania telefonu. Dużo większe wydaje się ponowne odchudzenie iPhone’a – szóstka wydaje się być cieńsza niż poprzednie generacje. Do tego, tylni obiektyw będzie odrobinę „wystawać” poza obrys telefonu – podobnie jak w przypadku piątej generacji iPodów.

To oczywiście niepotwierdzony przeciek, dlatego też nie nastawiałbym się na to, że zdjęcia są w 100% prawdziwe. A przy okazji… czy ten telefon tylko mi przypomina odrobinę Samsunga Galaxy? 🙂

0
Źródło: sizzledtech
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.