Do Sieci wyciekło zdjęcie Samsunga Galaxy S5 Prime

Pierwsze zdjęcie podrasowanej wersji S5 pochodzi od jednego z użytkowników serwisu Reddit, który dostał je z kolei od "zaufanego źródła". Tak przynajmniej twierdzi. Przyjrzyjmy się dzisiejszej sensacji.

Zaufane źródło twierdzi również, że Prime, oprócz nowego wyglądu, będzie miał również lepszą specyfikację sprzętową. Oczywiście nie podano jakichkolwiek szczegółów, a powyższe zdjęcie równie dobrze może przedstawiać zwykłego Galaxy S5 ze zmienioną obudową. Jeśli jednak rzeczywiście jest to Prime, to wygląda na to, że Samsung postanowił nie zmieniać za bardzo kształtu swojego flagowca. Prime będzie po prostu mniej plastikowy.

O wiele ciekawszą sprawą jest specyfikacja nadchodzącego smartfona. Przypomnijmy, że tuż przed premierą S5 pojawiły się plotki o tym jakoby aktualny flagowiec Samsunga miał zostać wyposażony w Snapdragona 805 oraz wyświetlacz Quad HD. Tak się jednak nie stało. Nic zresztą dziwnego – premiera S5 odbyła się za wcześnie, żeby powyższe komponenty mogły pojawić się w smartfonie Samsunga. Teraz jednak, taka specyfikacja Prime’a teoretycznie jest możliwa. Jednak z okrzykami radości lepiej poczekajcie jeszcze trochę.

0
Źródło: reddit
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.