Eskimosi tworzą grę inspirowaną swoją kulturą

Upper One Games to pierwsze inuickie studio developerskie. Jesienią tego roku zaprezentuje ono światu grę o przygodach młodej, eskimoskiej dziewczynki Nuny oraz jej towarzysza - śnieżnego lisa.

Jeśli lubicie oryginalne historie z rejonów zupełnie dla nas egzotycznych i entuzjastycznie odnosicie się do trybu kooperacji dobrze zapamiętajcie nazwę tej gry. Never Alone będzie platformową grą przygodową, która zabierze nas do najzimniejszego stanu USA. Wraz z Nuną i lisem przemierzymy arktyczną tundrę, śnieżne jaskinie i urokliwe wioski. Fabuła pozwoli nam lepiej poznać tradycyjny folklor i historię inuitów.

Gra na trailerze wydaje się dość prosta, ale twórcy obiecują, że nie zabraknie także zagadek logicznych wymagających interakcji obu postaci. W przypadku gry w pojedynkę będziemy mogli swobodnie przełączać się między dziewczynką, a lisem, natomiast w trybie kooperacji każdy gracz będzie sterował swoją postacią.

Never Alone możemy wypatrywać na komputerach PC oraz konsolach PS4 i Xbox One w okolicach jesieni. Jej cena oscylować ma w granicach 15$.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.