Google Glass są już dostępne dla każdego!

Do tej pory okularów Google nie można było zakupić bez specjalnego zaproszenia. Miesiąc temu firma przygotowała jednodniową promocję, w trakcie której odstąpiła od tej reguły. Dziś w nocy ponownie umożliwiono zakup wszystkim zainteresowanym, nie wprowadzając jednak żadnego ograniczenia czasowego.

Nadal nie jest to oficjalna premiera, a jedynie część programu Explorer, który właśnie stał się otwarty dla każdego mieszkańca USA. Wystarczy zarejestrować się na stronie i… mieć przy sobie 1500 dolarów. Cena niestety dalej jest zaporowa w stosunku do możliwości samych okularów. Na jej obniżkę przyjdzie nam poczekać najpewniej do czasu, aż Google wypuści finalną wersję produktu. Wiemy już, że same części, z jakich skonstruowane są okulary nie są drogie – całość kosztuje firmę mniej niż 300 zł.

Dziękując za uczestnictwo dotychczasowym „explorerom” Google opublikowało także poniższy filmik. Oficjalna data premiery urządzenia przewidywana jest na koniec tego roku.

0
Źródło: Techcrunch.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.