i-OX: uniwersalny uchwyt do smartfonów i tabletów

Duże smartfony o gładkiej obudowie mają tendencję do wypadania z rąk, a by móc używać ich wygodnie w układzie horyzontalnym najczęściej posługujemy się także drugą dłonią. i-OX radzi skutecznie poradzi sobie z tym problemem.

Zazwyczaj uchwyty do smartfonów służą głownie jako podpórki, dzięki którym wygodniej obejrzymy film czy postawimy telefon na biurku. i-OX także możemy wykorzystać w tym celu jednak jego główną zaletą jest możliwość trzymania naszych mobilnych urządzeń w bardziej komfortowy sposób.

Ten mały, rozkładany gadżet przysysa się do gładkiej powierzchni smartfona lub małego tabletu nie pozostawiając żadnych śladów na obudowie. Konstrukcja pozwala nam wsunąć palec w uchwyt i w ten sposób stabilnie utrzymać sprzęt. Całość jest o tyle maleńka, że bez problemu zmieści się w kieszeni.

i-OX można zakupić na Kickstarterze w cenie 25$. Jeśli twórcy zbiorą wymagane 35 tys.$ pierwsza wysyłka do klientów trafi w październiku tego roku.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.