Intel rozda ponad milion dolarów!

Panuje przekonanie, że u-gadżety będą nowym sprzedażowym hitem, tak jak niegdyś smartfony a potem tablety. Intel nie chce przespać tej rewolucji i organizuje konkurs "Make it Wearable" z pulą nagród o łącznej wartości 1,3 miliona dolarów.

Intel poszukuje najciekawszych pomysłów, które mają ukształtować przyszłość „elektroniki ubieralnej”. Nie chce zostać w tyle za producentami układów ARM, którzy również wyrażają duże zainteresowanie tym nowym rynkiem. Organizuje więc konkurs, w którym mogą wziąć udział właściwie wszyscy: od profesjonalnych firm działających w branży po uczniów szkół. Wszystkie projekty są mile widziane.

Każdy z wyselekcjonowanych dziesięciu finalistów otrzyma 50 tysięcy dolarów na zamienienie swojego pomysłu w rzeczywistość oraz wsparcie merytoryczne ekspertów Intela, zarówno w dziedzinie technologii, jak i biznesu. Dodatkowo, najlepsze trzy prace zostaną nagrodzone dodatkowymi 500 000, 200 000 i 100 000 dolarów, w zależności od miejsca na podium.

Szczegóły: na witrynie Intela.

0
Źródło: bit-tech.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.