Kreator postaci w The Sims 4 intuicyjny jak nigdy dotąd [wideo]

Gdy w poprzednich częściach gry chciało się stworzyć wymarzonego ludzika należało przebić się przez sporą liczbę suwaków i poświęcić temu procesowi znaczną ilość czasu. Nowa część The Sims wykorzysta zupełnie nowe narzędzie, pozwalające na bezpośrednie modyfikacje ciała metodą "przeciągnij i upuść".

Powyższe porównanie metod tworzenia Simów z poprzednich części pozwala nie tylko zauważyć bardziej przyjazny użytkownikowi interfejs, ale także dużo bardziej uproszczoną grafikę – przypominającą już typowo komiksowy styl. Czy to przypadnie do gustu miłośnikom serii? Zdania są już teraz podzielone, ale zobaczymy jak poradzi sobie The Sims 4 po premierze, która zaplanowana jest na jesień tego roku.

Szczerze mówiąc po czwartej generacji tak popularnej serii spodziewałam się czegoś bardziej efektownego. Zdecydowanie bardziej zachwyca kreator postaci z Black Desert. W porównaniu do niego narzędzie z The Sims 4 prezentuje się po prostu biednie…

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.