Lewitujący smartfon czyli Magic Phone Stand

Stojaczki, podpórki i różnorakie podstawki pod telefony pomagają nam najczęściej w wygodniejszym oglądaniu materiałów wideo lub też w gotowaniu. Niezależnie jednak od swojej funkcjonalności rozróżnia je także wzornictwo, które może być całkiem przeciętne lub kompletnie odjazdowe. Dziś pokażemy Wam gadżet należący typowo do tej drugiej grupy.

Obok unoszącego się w powietrzu smartfona chyba nikt nie przejdzie obojętnie… Mimo, że Magic Phone Stand wykorzystuje tylko iluzję optyczną, to robi to w efektowny sposób. Pomysł opiera się na usztywnionym kablu, który wygląda jak zupełnie standardowy przewód zasilający.

Magic Phone Stand oprócz swojej tradycyjnej funkcji doładuje nam także telefon – wystarczy, że podepniemy „podpórkę” do gniazda USB. Gadżet pasuje do smartfonów każdego typu – pomysłodawca przygotował wersje posiadającą złącze microUSB, 30-pinowe i typu lightning. Pierwsze, najtańsze egzemplarze rozeszły się już na Kickstarterze, ale dalej można zakupić partię z drugiego rzutu produkcyjnego za 24$ (około 71 zł). Do pierwszych klientów gadżet trafi we wrześniu tego roku – o ile twórca współpracujący z siecią magicznych sklepów Martinka – uzbiera wymagane 8 tys.$.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.