Lunecase ochroni iPhone’a i wyświetli powiadomienie o nadchodzącej wiadomości…

Wiele współczesnych smartfonów posiada kolorowe diody LED z przodu obudowy, które informują nas za pomocą świetlnych sygnałów o rodzaju otrzymanej wiadomości, nieodebranym połączeniu itp. iPhone'y są pozbawione takiej funkcjonalności, ale tu właśnie z pomocą przychodzi niezwykła obudowa Lunecase.

Prosta, minimalistyczna obudowa do iPhone’a z pozoru niczym się nie wyróżnia z szeregu innych, dostępnych na rynku. Ale wystarczy założyć ją na smartfona, by odkryć jej „magiczną” funkcję. Lunacase posłuży nam także jako system notyfikacji. W obudowie schowane są dwie diody LED, które podświetlą symbole odpowiadające przychodzącemu połączeniu głosowemu lub wiadomości. W ten sposób nawet w trybie wyciszenia i bez włączonego systemu wibracji będziemy w dyskretny sposób otrzymamy powiadomienie, co może przydać się np. podczas spotkań biznesowych.

Zaletą Lunacase jest także fakt, że obudowa ta nie potrzebuje dodatkowego źródła zasilania, ani też nie wpłynie na żywotność baterii w smartfonie. Do działania wykorzystuje ono bowiem pole elektromagnetyczne samego telefonu. Lunacase zdobyła już wystarczające fundusze na Kickstarterze by trafić do masowej sprzedaży. Poprzez portal można jeszcze zarezerwować swój egzemplarz w cenie 39$.

0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.