Mini R2-D2 wyświetli klawiaturę, nie hologramy

Technologia tak często prezentowana w filmach science fiction w praktyce nie specjalnie się przyjęła. Laserowe klawiatury są niewygodne, wymagają idealnie płaskich i jasnych powierzchni, a do tego są znacznie droższe niż alternatywne rozwiązania.

Mimo to producenci nie poddają się tak łatwo! Sprzedać można wszystko – czasem wystarczy to tylko ładnie opakować. W tym przypadku japoński producent świetnie dopasował design do specyfiki urządzenia. Jakiż fan Gwiezdnych Wojen bowiem mógłby oprzeć się maleńkiemu R2-D2 rzucającemu na blat biurka laserowy obraz klawiatury? I to jeszcze w akompaniamencie specyficznych dźwięków?

Klawiaturka łączy się ze wszystkimi sprzętami posiadającymi Bluetooth 3.0. Jest kompatybilna z systemami Android, iOS, Mac OS X i Windows 7/8. W jej wnętrzu znajdziemy litowo-jonowy akumulatorek o pojemności 660mAh, który doładujemy poprzez microUSB. Jak widać na załączonym filmiku będziemy mogli także dopasować jasność klawiatury oraz poziom jej głośności. Niestety jak w przypadku większości gadżetów wykorzystujących znane marki tak i opisywany tu R2-D2 tani nie jest. Za przyjemność jego posiadania zapłacimy 330$.

Źródło: vr-zone.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.