Mirosoft stworzył Matrix, do którego można wejść

Niestety Microsoft Infinity Room nie jest już dostępny dla zwiedzających, bo było to możliwe wyłącznie między 15 a 17 kwietnia w San Francisco, w Stanach Zjednoczonych. Ale jest prostszy, niemal równie dobry sposób, by "wejść" do tego niezwykłego pomieszczenia.

Microsoft Infinity Room to sporej wielkości pomieszczenie przygotowane przez firmę Uniwersal Everything. Specjalny układ ogromnych luster oraz skomplikowana choreografia źródeł światła (LED) powodowała u zwiedzających uczucie, jakby nagle znaleźli się wewnątrz ogromnej sieci przechowywania i przepływu danych. Na ten temat wypowiadał się też dochodzący z tła głos lektora.

Instalacja nie jest już dostępna dla osób z zewnątrz, ale nadal możemy doświadczyć całkiem realnie tego, czym był Infinity Room. Prostszym rozwiązaniem będzie obejrzenie zamieszczonego poniżej filmu, jednak wyjątkowo namawiamy, by… tego nie robić. Zdecydowanie najlepsze wrażenia daje bowiem

film 360 stopni opublikowany bezpośrednio na stronie Microsoftu.

Koniecznie powiększcie go do rozmiaru całego ekranu i w trakcie prezentacji „rozglądajcie się” na wszystkie strony.

Wrażenie jest naprawdę niesamowite!

0
Źródło: Microsoft
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.