Oglądając to selfie umrzecie z zazdrości [wideo]

Na większość zdjęć wykonywanych z ręki patrzymy dziś najczęściej z politowaniem. Ile bowiem można podziwiać znajome twarze odbijające się w łazienkowych lustrach? Alex Chacon podczas swojej podróży dookoła świata nie próżnował z kamerką wideo, a otrzymany efekt miażdży wszystkie selfie jakie widzieliście do tej pory.

Pamiętacie zdjęcia rosyjskiego fotografa, który „podążał” za swoją dziewczyną po całym świecie? Film wideo Alexa Chacona przynosi równie pozytywne emocje. Mężczyzna sprzedał cały swój dobytek – łącznie z mieszkaniem i samochodem, by ruszyć w podróż życia. Alex przejechał na swoim motocyklu ponad 200 tys. km zatrzymując się w najbardziej niesamowitych miejscach na Ziemi. W każdym uroczym zakątku za pomocą statywu i kamerki GoPro nagrywał…samego siebie na tle otaczającej go przyrody i architektury. Efekt końcowy możecie obejrzeć poniżej…

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.