Peek-I sprawi, że poczujesz się jak James Bond

W życiu zdarzają się różne sytuacje. Także i takie, w których chcąc nie chcąc musimy wcielić się w rolę szpiega... Ten niewielki gadżet sprawi, że pstrykanie fotek z ukrycia będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Peek-I to magnetyczne lusterko, które przymocowujemy do obiektywu smartfona, gdy tylko zajdzie potrzeba wykonania „szpiegowskiej” fotografii. Gadżet jest tak skonstruowany, że możemy nim obracać dookoła własnej osi uzyskując zawsze widok pod kątem 90 stopni.

Ten mini-peryskop nie rzuca się w oczy gdyż jego powierzchnia przykryta jest zabawną nalepką (do wyboru otrzymujemy różne wzory). Postronne osoby zapewne potraktują go po prostu jako ozdobę smartfona. Gadżet dostępny jest na portalu Indiegogo w cenie 15$. Zapotrzebowanie na tego typu gadżety może niektórym z nas wydawać się zbędne, ale powodzenie kampanii świadczy o czymś innym. Do tej pory uzbierano już 22 tys.$.

Źródło: Indiegogo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.