Record Run – darmowa gra od twórcow Guitar Hero już na iOS

Harmonix znany jest głównie ze swoich muzycznych gier na konsole - Guitar Hero, Rock Band czy Dance Central. W tym roku producent spróbuje swoich sił na innych platformach. Czy również odniesie sukces?

W lutym Harmonix zapowiedział pierwszy z projektów – komputerowy, muzyczny shooter oparty na modelu F2P. Chroma powinna pojawić się na Steamie jeszcze w tym roku. Tymczasem możemy spróbować nieco innej rozrywki. Od dziś na smartfony i tablety z iOS bezpłatnie pobrać można Record Run.

Rozgrywka opiera się na znanej z Temple Run mechanice – nasza postać biegnie po ulicach, a naszym zadaniem jest zmienianie jej toru w taki sposób, by zebrała porozrzucane płyty i ominęła przeszkody. To czym produkcja wyróżnia się od pozostałych jest aspekt muzyczny. Mianowicie możemy wybrać dowolny utwór z naszej biblioteki muzycznej, a gra wygeneruje na jego podstawie nową trasę. Tym samym rozgrywka nabiera innego tempa za każdym razem, a zdecydowanie przyjemniej sunie się po torze w akompaniamencie ulubionych piosenek.

Record Run pobierzecie z TEGO linku. Gra ma pojawić się wkrótce także na Google Play.

0
Źródło: Polygon
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.